VODAUSTA her işte sizin yanınızda.

Blog geri dön

VODAUSTA her işte sizin yanınızda.

Vodabond ve Vodaseal ürünleri tadilat işleri konusunda bugüne kadar çözülmesi zor gibi düşünülen birçok soruna kolay çözümler üretiyor. Vodabond ve Vodaseal ürünleri evinizde adeta bir ustaya dönüşüyor ve size hizmet eden Vodausta oluyor.
Fayans arası derz dolgularının yenilenmesi ve bakımını Vodausta ya bırakın. VODABOND kullanıma hazır derz dolgu ile eskimiş, dökülmüş derz dolgularınızı tamir etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sivri uçlu tüpten derz dolgularının üzerine dolguyu sıkıyorsunuz ve bir sünger veya benzeri bir yardımcı aparat ile üzerinden geçiyorsunuz ve 6 saat kadar bekliyorsunuz. Sonrası yepyeni derzler.
VODASEAL derz yenileme kalemi ise kirli ve lekeli derz dolgularının temizlenmesinde size mükemmel bir çözüm sunuyor. Derzlerin temizlenmesi ne kadar zorlu bir iş olduğunu biliyoruz ama artık Vodaseal derz yenileme kalemi var. Kalemi çalkalıyorsunuz, birkaç kez ucunu pompalayarak ucuna boyayı getiriyorsunuz ve derz dolgularınızın üzerini bir fırça ile resim yaparcasına boyuyorsunuz. Sonuç mükemmel yepyeni derzler. Bembeyaz derzler. Dahası dayanıklı formülü sayesinde artık derzler uzun süre boyunca yeniden kirlenmeme garantisi ile bembeyaz. Derzlerden su sızıntılarının engellenmesinde de derz yenileme kalemi sayesinde kaplanan özel formüllü boya mükemmel bir çözümdür çünkü derzlerin üzeri su geçirmez, suya dayanıklı bir boya ile kaplanmaktadır. Bu sayede derzlerden olası bir su sızıntısı da engellenmiş olur.

LEAVE A COMMENT

Blog geri dön